Unikátna česko-slovenská zoznamka pre úspešných, náročných a cieľavedomých mužov a žien, ktorých presne vedia, čo od vzťahu chcú

Úlohou muža vždy bolo nielen ženu ochraňovať, viesť ju životom, ale predovšetkým ju robiť šťastnou a materialne zabezpečiť. Každá žena má inú predstavu o svojom zabezpečení či životnej úrovni, ktorú potrebuje alebo jej je príjemná. Sme presvedčení, že vzťah medzi dvomi luďmi môže byť úspešný len vtedy, ak je vyvážený, tj. že obaja do vzťahu dávajú toľko, koľko od seba navzájom dostávajú. HladamSponzora.sk je internetová zoznamka slúžiaca pre nájdenie vzájomne vyváženého vzťahu.

Počuli ste o nás idnes tn.cz aktualne extra.cz reflex tyden

Pre ženy, ktoré vedia čo chcú

Si krásna, inteligentná a ctižiadostivá dievča, hľadajúci svojho sponzora, ktorá vie, čo od vzťahu očakáva a zároveň vie byť oporou a radosťou svojmu partnerovi?

Zobraziť ženy
Image 2

Sponzor®

Je seriózny a zaistený gentleman, ktorý túži mať po svojom boku krásnu dievčinu, podporovať ju v jej túžbach, byť jej oporou a mentorom a zároveň hľadá rozptýlenie v inak všednom živote.

Zobraziť sponzory
Image 2

Vzťah podľa vašich podmienok

Medzi obchodníkmi, partnermi sa podpisujú zmluvu, aby definovali svoje podmienky a očakávania. Taktiež medziľudské vzťahy môžu fungovať iba vtedy, ak sú vyrovnané, zhodnete sa na svojich očakávaniach a na tom, čo si môžete navzájom dať. Väčšina vzťahov sa skoro rozpadá, pretože jedna strana príliš berie, ale nedostatočne do vzťahu vkladá. Vzťahy by pritom mohli byť omnoho jednoduchšie, keby sa pravidlá nastavili otvorene a hneď na začiaku. Zabudnite na pretvárku a lož. Naši užívatelia presne vedia čo chcú a sú k sebe veľmi uprímní. Buďte uprímní aj Vy a šetrite svoj čas pri hľadaní toho správneho partnera.

Registrujte sa zadarmo

prečo sa registrovať

  • Registrácia je úplne zadarmo
  • Diskrétnosť a ochrana údajov je na prvnom mieste
  • Uživateľská podpora
  • Viditeľnosť profilu si volíte sami
  • Svoj profil môžete kedykoľvek zmazať
  • Neaktívnych užívateľov vyraďujeme